100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:17.99 | 5 s1 | KOLCHINA Anastasiia | AML Słupsk (Z) | 2005 | Z/2937/22 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:06.80 | 6 s1 | KOLCHINA Anastasiia | AML Słupsk (Z) | 2005 | Z/2937/22 | U20 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.74 | 1 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk | 2005 | Z/1059/18 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | I | LDK! | KNF OSU | ||||||||||||||||
2. | 1.70 | 3 | PATEJUK Milena | AML Słupsk | 2006 | Z/0020/18 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | I | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.70 | 1 | GRABOWSKA Hanna | AML Słupsk | 2005 | Z/0015/18 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | I | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.27 | 1 | GŁADIKOWSKA Melisa | AML Słupsk | 2006 | Z/4972/18 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 41.61 | 2 | MIEDZIEWSKA Małgorzata | AML Słupsk | 2006 | Z/4918/19 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 40.85 | 3 | MICHALAK Karolina | AML Słupsk | 2006 | Z/0019/18 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 40.08 | 4 | ŁYSZYK Cecylia | AML Słupsk | 2006 | Z/2514/20 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | KN B | |||||||||||||||||
5. | 24.23 | 5 | BELKIEWICZ Angelika | AML Słupsk | 2006 | Z/4722/24 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.1751191616058 sekund |